Bornova Koltuk Yıkama

Sizin de Bornova koltuk yıkama ve temizleme himetine ihtiyacınız varsa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yerinde ofis – konut tipi koltuk, sandalye ve oturma gruplarına hijyenik temizlik uyguluyoruz. ERA111 antialerjik ve antibakteriyel temizlik deterjanları ile koltuklarınızı büyük bir özenle yıkıyoruz. 14 yıldır sadece koltuk yıkama (Bornova) işi yapıyoruz. Deneyimli kadromuz hangi kumaş türüne hangi deterjanın kullanılacağını çok iyi biliyor.

bornova koltuk yıkama

Sizde Bornova koltuk yıkamacı arıyorsanız bizimle iletişime geçip derhal hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Temizleme işlemleri koltuğun – koltuk takımının minderli oluşuna, kumaş türüne ve adede göre değişmektedir. Yaklaşık 2-3 saatte bir takımın (1 adet 3’lü, 1 adet 2’li ve 2 adet tekli) temizliği bitirilebilmektedir.

Önemli:

ERA111 naturemax biyolojik bir temizleme deterajnıdır. Sizi ve sevdiklerinizi korur; buna karşılık derinlemesine temizlik yapar. Maytlar, mikroplar ve bakteriler artık size zarar veremez. Koltuk ve sandalyeler ilk günkü gibi temiz olur.