İzmir Alsancak Koltuk Yıkama

İzmir Alsancak Koltuk Yıkama talepleriniz için bizi her gün saat 19:00’a kadar arayabilirsiniz. Yerinde ofis – konut tipi koltuk, sandalye ve oturma gruplarına hijyenik temizlik uyguluyoruz. ERA111 antialerjik ve antibakteriyel temizlik deterjanları ile koltuklarınızı büyük bir özenle yıkıyoruz. 14 yıldır sadece koltuk yıkama (Alsancak) işi yapıyoruz. Deneyimli kadromuz hangi kumaş türüne hangi deterjanın kullanılacağını çok iyi biliyor.

alsancak koltuk yıkama

Siz de İzmir Alsancak koltuk yıkamacı arıyorsanız bizimle iletişime geçip derhal hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Temizleme işlemleri koltuğun – koltuk takımının minderli oluşuna, kumaş türüne ve adede göre değişmektedir. Yaklaşık 2-3 saatte bir takımın (1 adet 3’lü, 1 adet 2’li ve 2 adet tekli) temizliği bitirilebilmektedir.

Önemli:

ERA111 naturemax biyolojik bir temizleme deterajnıdır. Sizi ve sevdiklerinizi korur; buna karşılık derinlemesine temizlik yapar. Maytlar, mikroplar ve bakteriler artık size zarar veremez. Koltuk ve sandalyeler ilk günkü gibi temiz olur.